INFANT 2005 total dizajn:
Tatjana Dukić i Vladimir Strajnić
fotografija: Dubravka Ziramov-Lazić
3D oblikovanje: Rudolf Getel
web dizajn: Tatjana Dukić
Contact webmaster

  Subota 25. jun   
10:00 Agalma, performans, Zoran Todorović, Beograd (SCG), KCNS, Kosi salon
18:00
Postprodukcija Likovnog programa 10. INFANT-a, Izložba, KCNS, Likovni          salon
19:00
Prisustvo, Dušan Stošić, Novi Sad (SCG), KCNS, fasada
20:00
DOM BERNARDE ALBE, Den gri (Bugarska), KCNS, Velika sala
22:00
Svetlost središta, koncert na akustičnim skulpturama, Vladimir Labat-Rovnjev i          prijatelji, Novi Sad (SCG), Katolička porta
  Nedelja 26. jun   
10:00 Agalma, performans, Zoran Todorović, Beograd (SCG), KCNS, Kosi salon
10:30 Articiklator u epizodi kubusa, video instalacija, Zoran Jovanović, Novi Sad          (SCG), KCNS, stepenište
11:00 Okrugli sto o predstavi Dom Bernarde Albe, KCNS, Art klub
17:00
Život, smrt, podudarnost (slike tela u delu Jana Fabra), predavanje: Luk Van          den Dris (Belgija), KCNS, Art klub
20:00
INKASO, Via negativa (Slovenija) i Kulturni centar Novog Sada, Novi Sad          (SCG), SNP, Kamerna scena
22:00
FRAGMENTI i SPOLJAŠNJI I UNUTRAŠNJI KRUGOVI, Srpsko narodno          pozorište, Novi Sad (SCG), SNP, Hinterbina

  Ponedeljak 27. jun   
11:00 Okrugli sto o predstavama Inkaso, Fragmenti i Spoljašnji i unutašnji krugovi,          KCNS, Art klub
17:00 Međunarodni simpozijum, KCNS, Art klub
20:00 ROJ, Kabula6 (SAD), SNP, Kamerna scena
22:00
DEVOJKE, Kompanija Pal Frenak (Mađarska), SNP, Scena Pera Dobrinović

  Utorak 28. jun   
11:00 Okrugli sto o predstavama Roj i Devojke, KCNS, Art klub
17:00 Međunarodni simpozijum, KCNS, Art klub
19:00 TkH and Think Performance, izložba - arhiva, TkH, Beograd (SCG), KCNS,          Likovni salon
20:00
MOŽDA U KAFEU, Baletska trupa Ballo, Podgorica (SCG), Novosadsko          pozorište

  Sreda 29. jun   
11:00 Okrugli sto o predstavi Možda u kafeu, KCNS, Art klub
18:00
DNK (DNS),prezentacija časopisa i performans, KCNS, Art klub
20:00 FIESTA, Teatar Dva sveta (Italija), Trg slobode
22:00
KORAK DALJE : KORAK BLIŽE, Bojana Mladenović, Dušan Murić i Malo          pozorište Duško Radović, Beograd (SCG), KCNS, Velika sala

  Četvrtak 30. jun   
11:00 Okrugli sto o predstavama Fiesta i Korak dalje: korak bliže, KCNS, Art klub
12:00
Articiklator u epizodi kubusa, video instalacija, Zoran Jovanović , Novi Sad          (SCG), KCNS, stepenište
22:00
VILIS, Centar za umetnost pokreta Madlenijum, Beograd (SCG), SNP, Scena          Pera Dobrinović

  Petak 1. jul   
11:00 Okrugli sto o predstavama Mistorin i Vilis, KCNS, Art klub
19:00 MYSTORIN (MISTERIJA)
, Julija Ginis i Mistorin trupa (Izrael), KCNS, Velika          sala
20:00
TRAGAČI, Dah teatar Centar za pozorišna istraživanja - Jadranka Anđelić          projekat, Beograd (SCG), SNP, Hinterbina
22:00
ACTRESS (WORK) IN PROGRESS, intelektualni striptiz, koprodukcija:          Akademie Schloss Solitude (Nemačka) i TKH centrar, Beograd (SCG), autori:          Bojan Đorđev, Sena Đorović i Siniša Ilić, www.geocities.com/actressbg, SNP,          Kamerna scena

  Subota 2. jul   
11:00 Okrugli sto o predstavama Tragači i Actress (work) in progress, KCNS, Art klub
19:00
Dobarmodar, akcija, Tatjana Ilić, Beograd (SCG), KCNS, Likovni salon
20:00
TRENUTAK PRE AKCIJE, Plesna kompanija Silvija Difrajera (Brazil),SNP,          Kamerna scena
22:00 FANTOMISTERIJA, Teatar novog fronta (Češka/Rusija), Dunavski park,          Rukometno igralište

  Nedelja 3. jul   
11:00 Okrugli sto o predstavama Fantomisterija i Trenutak pre akcije, KCNS, Art klub
18:00
Articiklator u epizodi kubusa, video instalacija, Zoran Jovanović, Novi Sad          (SCG), KCNS, stepenište
19:00 KAKO PROČITATI OSOBU KAO KNJIGU, ST&M škola izvođačkih umetnosti za          glas, pozorište i muziku (Holandija), SNP, Kamerna scena
21:00
JEZIK PTICA, Trajna radionica za istraživanje umetnosti glumca Domenika          Kastalda (Italija), KCNS, Velika sala
23:00 Sentimentalno putovanje u svet pre istorije, koncert, Boris Kovač i La          Campanella, Sinagoga

  Ponedeljak 4. jul   
11:00 Okrugli sto o predstavama Kako pročitati osobu kao knjigu i Jezik ptica, KCNS, Art          klub
19:00 JASTUČKO, Dramski teatar Stojan Bahvarov (Bugarska), SNP, Hinterbina
21:30 Dodela nagrada
22:00
ANĐELI ČUVARI, Bengditos teatar (Nemačka), Trg slobode, u čast          nagrađenih

  Bilten 2005
 

Kulturni centar Novog Sada / Cultural Center of Novi Sad; 1997-2005    
Katolička porta 5, 21000 Novi Sad, Srbija i Crna Gora / Serbia and Montenegro    
Tel. +381 (0) 21 47 23 149 ; Fax. + 381 (0) 21 525 168    
E-mail: infant@eunet.yu; www.kcns.org.yu